حدیث روز
پیامبر اکرم (ص): هر كس ماه رمضان را روزه بدارد و پاك دامنى ورزد و زبانش را حفظ كند و آزارش را به مردم نرساند، خداوند گناهان گذشته و آينده او را مى‌آمرزد و از آتش آزادش مى‌كند و در سراى ابدى جايش مى‌دهد و شفاعت او را درباره موحّدان گنهكار به تعداد كوه هاى به هم پيوسته، مى پذيرد .

چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰ ساعت ×
پ
پ

رییس اتاق بازرگانی، ‌صنایع،‌ معادن و کشاورزی ایران به عنوان نایب رییس اتاق بازرگانی بین المللی جاده ابریشم (اس.آر.سی.آی.سی- SRCIC) برگزیده شد.
%d8%ac%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%b4%d9%85

به گزارش اتاق بازرگانی، ‌صنایع،‌ معادن و کشاورزی ایران، اتاق بازرگانی بین المللی جاده ابریشم پارسال از سوی فدراسیون جهانی اتاق های بازرگانی (WCF) با هدف توسعه روابط اقتصادی میان ۶۵ اتاق بازرگانی منطقه اوراسیا تاسیس شد.
گسترش تعامل دو و چندجانبه تجاری کشورهای این منطقه، سرمایه گذاری، حذف موانع تجارت و سرمایه گذاری، افزایش همکاری های گمرکی و توسعه تجارت بین المللی از مهم ترین اهداف اتاق بازرگانی بین المللی جاده ابریشم است.
ایجاد نمایشگاه بین المللی جاده ابریشم، پارک فناوری جاده ابریشم و جاده ابریشم الکترونیک از مهم ترین طرح های در دستور کار این سازمان است.
به گزارش ایرنا، مهرماه امسال رییس شورای بازرگانی اتحادیه بین المللی جاده ابریشم در سفر به اصفهان اعلام کرد: در نشست بین المللی جاده ابریشم، راه های همکاری اقتصادی و سرمایه گذاری کشورهای عضو اتحادیه بررسی شد.
«هو لین چیت» تاکید کرد ایجاد پل ارتباطی بین سرمایه گذاران کشورهای عضو جاده ابریشم، مهمترین راهبرد پیش روی این اتحادیه است و افزود: برقراری ارتباط اقتصادی می تواند به روابط فرهنگی و سیاسی کشورهای عضو کمک کند.
وی اضافه کرد: با سفر به ایران و دیدن برخورد مهمان نوازانه و فرهنگ مدارانه ایرانیان با گردشگران و هیات های خارجی، نگرش و ذهنیت منفی ایجاد شده ناشی از تبلیغات غلط و غیرواقعی تغییر کرد.

شاید علاقه مند باشید
حمایت از احکام توسعه ای اصناف در برنامه ششم توسعه

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.