حدیث روز
پیامبر اکرم (ص): هر كس ماه رمضان را روزه بدارد و پاك دامنى ورزد و زبانش را حفظ كند و آزارش را به مردم نرساند، خداوند گناهان گذشته و آينده او را مى‌آمرزد و از آتش آزادش مى‌كند و در سراى ابدى جايش مى‌دهد و شفاعت او را درباره موحّدان گنهكار به تعداد كوه هاى به هم پيوسته، مى پذيرد .

چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰ ساعت ×
پ
پ

kasb kar

امکان ثبت نام اصناف و بنگاههای حقیقی با کدملی در اولین جشنواره ملی وب کسب و کار در بنگاههای صنعتی ،معذنی و تجاری فراهم شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، پیرو اطلاعیه شورای سیاستگذاری جشنواره ملی وب کسب وکار بنگاههای تجاری امکان ثبت نام اصناف و بنگاههای حقیقی در اولین جشنواره ملی وب، در سایت جشنواره وب بنگاههای تجاری «webfestival.mimt.gov.ir»با کد ملی تا ۲۰تیر ماه سالجاری فراهم شد.

پیرو درخواست برخی واحدهای صنفی درخصوص امکان ثبت نام اصناف و بنگاههای حقیقی در اولین جشنواره ملی وب کسب و کار در بنگاههای صنعتی ،معذنی و تجاری  با توجه به موافقت دبیرخانه جشنواره و اصلاحات صورت گرفته در فرم ثبت نام، از امروز ثبت نام بنگاههای حقیقی در سایت جشنواره با کد ملی امکان پذیر شد.مزید آگاهی برگزیدگان  جشنواره،،علاوه بر در یافت نشان برتر تعاملات الکترونیکی، مشمول  حمایت های صندوق صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) خواهد شد.

آدرس جشنواره برای ثبت نام اصناف:

http://webfestival.mimt.gov.ir

شاید علاقه مند باشید
اولین جشنواره بزرگ عیدانه مبلمان

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.